Kriolipoliza na cellulit


Gdyby tak istniał jeden taki zabieg, który zawsze tak samo dobrze działałby na cellulit, dziś już żadna kobieta nie musiałaby przejmować się obecnością pomarańczowej skórki na swoim ciele. A choć zabiegi upiększające działające na cellulit oczywiście istnieją i od dawien dawna są przeprowadzane we wszystkich salonach urody, gabinetach kosmetycznych i placówkach medycyny estetycznej, nie wszystkie z nich można uznać za zabiegi naprawdę skuteczne. Warto zatem testować różne opcje i na sobie oceniać ich skuteczność. Kriolipolizę można polecić większości osób, u których typowe zabiegi na cellulit, takie jak chociażby zwykłe masaże, nie pozwoliły na osiągnięcie w pełni satysfakcjonujących efektów.

Kriolipoliza nazywana jest inaczej krioterapią. To taka szczególna terapia zimnem, w której tkankę tłuszczową poddaje się działaniu zimna, albowiem wpływa się na nią niskimi temperaturami – takimi, które w określonych przypadkach mogą osiągnąć skrajnie niską wartość wynoszącą do – 10 stopni Celcjusza. Mimo wszystko zabieg nie jest wcale nieprzyjemny. Oczywiście delikatny dyskomfort może się przy nim pojawić, jednakże jest on na tyle łagodny, że absolutnie nigdy nie staje się powodem do przedwczesnego zakończenia zabiegu. Niektórzy pacjenci są wręcz zdania, że kriolipoliza daje pewną dziwną przyjemność. Spośród wszystkich popularniejszych zabiegów na cellulit jest ona jedną z bardziej relaksujących i komfortowych metod na zadbanie o wygląd ciała.
W jaki sposób kriolipoliza ma jednak pomagać w pozbywaniu się cellulitu? Dlaczego inne antycellulitowe zabiegi kosmetologiczne nie działają tak dobrze jak ona?

Generowana w trakcie kriolipolizy niska temperatura prowadzi do wymrażania komórek składających się na tkankę tłuszczową, które później są z organizmu usuwane w sposób całkowicie naturalny. Do likwidacji tych komórek dochodzi zwykle w przeciągu kilku dni, jednakże jeśli z jakiegoś powodu nie okażą się one do końca dobre, zawsze można ponownie skorzystać z zabiegu, by zapewnić sobie maksymalnie dobre rezultaty.

Mezoterapia igłowa: https://izabelacytrowska.pl/zabiegi/mezoterapia-iglowa/